gum1 gum2

Gdański Uniwersytet Medyczny

Inwestor: Gdański Uniwersytet Medyczny
Lokalizacja: ul. Dębowa 25 w Gdańsku
Powierzchnia zabudowy: 2 100 m²
Powierzchnia użytkowa: 3 100 m²


Opis:

Przedmiotem opracowania był projekt adaptacji budynku byłej pralni do celów dydaktyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Budynek po przebudwie będzie użytkowany przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, Katedrę i Klinikę Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej.

Program użytkowy dla Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych to 11 sal ćwiczeniowych dla 15÷20 studentów w tym dwie sale audio-egzaminacyjne z dobrym nagłośnieniem oraz jedna sala ćwiczeniowa wyposażona w komputery.

W budynku zaprojektowano zespół 5 pomieszczeń dla Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej. Zespół ten składa się ze śluzy z szatnią, umywalni, sali operacyjnej oraz dwóch pokojów ćwiczeń laboratoryjnych. W sali operacyjnej nie będą prowadzone operacje na pacjentach lecz na fantomach. Studenci będą trenować jedynie komunikację, ustawienie osób, ubieranie i przygotowanie sprzętu, podawanie i dobieranie narzędzi, itp.

PROJEKT BUDOWLANO - WYKONAWCZY© 2012 Inwestproj - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody i wiedzy autora zabronione design by 3wdt.com