Budynek ambulatoryjno - łóżkowy przy Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu

Inwestor: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Wł. Biegańskiego w Grudziądzu
Lokalizacja: Grudziądz
Powierzchnia zabudowy: 2 885 m²
Powierzchnia użytkowa: 13 469 m²


Opis:
Budynek ambulatoryjno-łóżkowy to obiekt wchodzący w skład kompleksu Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr Wł. Biegańskiego w Grudziądzu. Podobnie jak inne budynki na tym obszarze został połączony z istniejącą infrastrukturą za pomocą podziemnego tunelu instalacyjno-komunikacyjnego.
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne oraz piwnicę. Pomieszczenia w piwnicy przeznaczono na: centralną stację łóżek szpitalnych, szatnie, magazyny i pomieszczenia techniczne. Na parterze zlokalizowano Oddział Rehabilitacji Ambulatoryjnej oraz 26-łóżkowy Oddział Reumatologii. Pierwsze piętro obsługuje 28-łóżkowy Oddział Rehabilitacji oraz 30-łóżkowy Oddział Rehabilitacji Neurologicznej. Ponadto znajduje się tam odcinek kardiologiczny, który stanowi uzupełnienie oddziałów rehabilitacyjnych znajdujących się na I piętrze. W obiekcie zaprojektowano blok szpitalny składający się z dwóch hybrydowych sal operacyjnych.

PROJEKT BUDOWLANO - WYKONAWCZY


© 2012 Inwestproj - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody i wiedzy autora zabronione design by 3wdt.com