Budynek prosektorium i budynek techniczno - warsztatowy - nowe budynki szpitalne w Grudziądzu

Inwestor: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Wł. Biegańskiego w Grudziądzu
Lokalizacja: Grudziądz
Powierzchnia użytkowa: 2 632 m²


Opis:
Budynek prosektorium to obiekt jednokondygnacyjny, podpiwniczony, o wymiarach 16,48 m x 17,76 m. Na poziomie piwnicy zaprojektowano chłodnię służącą do przechowywania zwłok oczekujących na sekcję. Transport między poziomami odbywa się za pomocą windy przelotowej. W piwnicy przewidziano również pomieszczenia do mycia i dezynfekcji wózków, archiwum, magazyn podręczny i  pomieszczenie  porządkowe. Na parterze znajduje się strefa dla interesantów (sekretariat, pomieszczenie ekspedycji zwłok) oraz strefa dla personelu (sala sekcyjna wraz zapleczem technicznym).
Projektowany budynek techniczno-warsztatowy to obiekt dwukondygnacyjny, z podpiwniczeniem. Obiekt włączony został do istniejącej infrastruktury komunikacyjnej i połączony z istniejącymi budynkami szpitala tunelem komunikacyjno-instalacyjnym. Piwnica stanowi zaplecze techniczno-magazynowe i mieści strefę szatniowo-sanitarną. Na parterze zlokalizowano część warsztatową, w skład której wchodzą m.in. warsztat stolarski, ślusarski czy mechaniczny a na piętrze budynku zlokalizowano strefę biurową z modularnym układem pomieszczeń.

PROJEKT BUDOWLANO - WYKONAWCZY


© 2012 Inwestproj - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody i wiedzy autora zabronione design by 3wdt.com